Bydgoski i toruński oddział ZUS zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach online. W czerwcu odbędą się trzy. 19 czerwca o godz. 9:00 szkolenie dotyczyć będzie ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego osób prowadzących działalność gospodarczą. Zapisy na to szkolenie przyjmowane są do 16 czerwca pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie kujawsko-pomorskim.

"Zasiłki z ubezpieczenia społecznego z tytułu choroby i macierzyństwa", to temat kolejnego szkolenia online, które odbędzie się 21 czerwca o godz. 9:00. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 20 czerwca pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z kolei szkolenie dotyczące zasad poprawnego wypełniania i korygowania dokumentów odbędzie się 21 czerwca o godz. 10:00. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 20 czerwca pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..