W związku z upływem czteroletniej kadencji Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Żnińskiego na spotkanie, które odbędzie się w dniu 14 listopada 2018 roku o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żninie, podczas którego zostanie wybrany jeden delegat do Sejmiku reprezentujący Powiat Żniński oraz jeden stały zastępca.

W celu wyboru delegatów prosimy o zgłaszanie kandydatów poprzez wypełnienie Karty zgłoszenia kandydata na członka Sejmiku Organizacji Pozarzadowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, którą należy przesłać do dnia 9 listopada br. na adres Starostwa Powiatowego w Żninie.

Ponadto na spotkaniu przedstawione zostaną informacje dotyczące zmian, jakie czekają organizacje pozarządowe w związku ze składaniem ofert w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2019 roku.

W razie jakichkolwiek pytań osobami do kontaktu w przedmiotowej sprawie są Pani Joanna Rynarzewska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz Pani Emilia Plaskaty (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - tel. 52 303 11 00 w. 55.

Pismo Starosty Żnińskiego